Norweski producent wentylacji mechanicznej FLEXIT

Mówi się, że odkrywasz nowe umiejętności dopiero, gdy jesteś na granicach swoich możliwości. Właśnie tak powstaje unikalna technologia FLEXIT – 50 lat doświadczenia w surowych skandynawskich warunkach.

 

Czym się wyróżnia firma flexit?

FLEXIT posiada już niemal 50 lat doświadczenia w produkcji systemów wentylacji i pomp ciepła. Zdecydowanie najważniejsze jest dla nich zapewnienie komfortu i wysokiej jakości usług.

Wysokiej jakości urządzenia FLEXIT są testowane w najtrudniejszych surowych skandynawskich warunkach atmosferycznych i wykorzystują najnowsze technologie, żeby zaoferować produkty premium (między innymi rekuperatory) idealne dla poprawy jakości zdrowia i życia.

Rekuperatory – zasada działania

Działanie urządzenia można opisać w trzech krokach.

Po pierwsze, rekuperatory FLEXIT pobierają świeże i chłodne powietrze z zewnątrz. Następnie urządzenie oczyszcza je i ociepla powietrzem zaczerpniętym z wnętrza domu.

Po drugie, system rekuperacji nawiewa nawilżone i przefiltrowane powietrze. W konsekwencji wolny od zanieczyszczeń i alergenów tlen jest rozprowadzany po pomieszczeniach.

Po trzecie, W międzyczasie rekuperacja wywiewa nagrzane, nasycone dwutlenkiem węgla. Brudne powietrze wyciągane jest z domu i następnie wyrzucane na zewnątrz. Dzięki temu mechanizmowi unikamy strat w ogrzewaniu.

Dbamy o klientów jak o rodzinę

Dla osób które zakupiły wentylację mechaniczną (rekuperatory) firma flexit oferuje pomoc i serwis nawet w okresie pogwarancyjnym! W dodatku dzięki opcji chmury producenta oraz aplikacji większość rzeczy można wykonać poprzez rozmowę telefoniczną!

Oferta firmy flexit:

 

  • 5 lat gwarancji

  • opieka pogwarancyjna

  • Flexit Cloud – serwis online 12/7

  • zdalny serwis

  • zdalna diagnostyka

Rekuperatory flexit S

Nie musisz się martwić, gdy zostanie umieszczony w nieizolowanym pomieszczeniu. Rekuperatory NORDIC S to modele z najlepszą technologią, jakiej można sobie życzyć.

Rekuperatory flexit CL

Działają bezproblemowo w temperaturze -15C, wysokość tylko 29cm, poziom dźwięku tylko 32 dB(A).