EASY CLEAN REKUPERATOR

   Technologia Easy Clean + umożliwia użytkownikowi szybkie i proste rozebranie urządzenia do „pustej szafy‟.

   W jakim celu? By użyutkownik mógł samodzielnie oczyścić wnętrze urządzenia, dbać o niego, tak by służyło na długie lata bezawaryjnej pracy, a co najważniejsze by zapewnić jak najczystsze powietrze w swoim domu.

   Dzięki kompaktowej technologii mocowania podzespołów w rekuperatorze, użytkownik jest wstanie  rozebrać urządzenie potrzebne do czyszczenia w 2-3  minuty.

   Jako instalator potwierdzam, że po zdemontowaniu podzespołów z urządzenia, jest to najlepiej wykonany rekuperator pod względem możliwości i dostępu czyszczenia.

   POLECAM jako INSTALATOR FLEXIT

 

PODZESPOŁY REKUPERATORA

    Wnętrze rekuperatora często jest dla użytkowników jedną wielką niewiadomą, a przy rekuperatorze FLEXIT tak nie jest!

   Metalowa obudowa. Jakość i rodzaj materiału wewnątrz urządzenia jest bardzo ważnym aspektem, który warto doceniać. Sztuczne materiały, które są często stosowane przy konkurencyjnych rekuperatorach (np. styropian), podlegają wpływom, które rekuperator naturalnie posiada: ciemność, wilgoć, wymiany temperatury pomiędzy zimną a ciepłą – to doskonale warunki dla zarazków i bakterii! Jeśli konserwacja zostanie zlekceważona, istnieje ryzyko wystąpienia alergii skóry, a nawet astmy.

   Metalowa obudowa wraz z uproszczonym dostępem do podzespołów urządzenia, ułatwia użytkownikom możliwość regularnego czyszczenia i konserwacji rekuperatora. Co więcej, metalowa obudowa pozwala na używanie płynów do czyszczenia, co w przypadku urządzeń styropianowych nie wchodzi w grę.

   Szynowa konstrukcja. To bardzo sprytny i praktyczny sposób montażu. Prosty i skuteczny, bez zbędnych zawiłości. Umożliwia szybkie wyciągnięcie filtra, silnika i wymiennika. Umożliwia czyszczenie urządzenia przy pomocy odkurzacza oraz mokrej chusteczki, a nawet środków myjących.

   Brak konieczności używania narzędzi. Konstrukcja wykorzystująca szybkozłączki i zaczepy. Jest to, wymarzony i tani w użytkowaniu pod tym względem rekuperator, jeśli tylko użytkownik wykazuje odrobinę zainteresowania w.w urządzeniem.

   POLECAM jako INSTALATOR FLEXIT

POLECAM jako INSTALATOR TEKNIKON