Home Sklep Klimatyzacja Rekuperacja Wentylacja Gastronomia Realizacje O nas
Home Sklep Klimatyzacja Rekuperacja Wentylacja Gastronomia Realizacje O nas

Klimatyzacja i wentylacja w lokalu gastronomicznym

Obiekty gastronomiczne wymagają szczególnego podejścia w kwestii wymiany powietrza, czyli wentylacji. Skuteczna cyrkulacja pozwoli pozbyć się zapachów pochodzących z gotowania, zawartych w powietrzu tłuszczy oraz dużej ilości pary wodnej, a także dostarczy świeżego i czystego powietrza. Nasza firma zaproponuje rozwiązania w kwestii wentylacji pomieszczeń w zakładach żywienia zbiorowego.

Nasze zaangażowanie i indywidualne podejście Was miło zaskoczy.
Dobrze, czysto i profesjonalnie.
Twoje zlecenie, nasze zadanie.

Trudno wyobrazić sobie miejsce, które bardziej potrzebuje sprawnego systemu wentylacyjnego niż obiekty gastronomiczne. W różnego rodzaju lokalach wymiana powietrza to kluczowy element wpływający na komfort pracowników oraz gości. Instalacja zapewniająca szybką cyrkulację pozwala na bieżąco pozbywać się rozmaitych aromatów i kłębów pary wodnej unoszącej się nad przygotowywanymi daniami. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów wykonania niezawodnej wentylacji mechanicznej w Twoim lokalu gastronomicznym!

Sprawna wentylacja pomieszczeń gastronomicznych

Niezależnie od tego, czy w Twoim lokalu gastronomicznym przygotowuje się dania kuchni polskiej, smaży na głębokim tłuszczu, czy gotuje potrawy z różnych stron świata, wszechobecne zapachy i para wodna znacząco utrudniają funkcjonowanie w kuchni. Warto wiedzieć, że podczas gotowania powietrze pełne jest także drobinek tłuszczu. Sprawne systemy wentylacji, odprowadzające tak zanieczyszczone powietrze, pozwalają swobodnie oddychać, a dzięki klimatyzacji możliwe jest obniżenie temperatury, która przy palnikach kuchennych bywa bardzo wysoka i uciążliwa.

Prowadzisz nadmorską smażalnię ryb? A może restaurację w centrum miasta, pizzerię lub popularną burgerownię? Niezależnie od menu należy zadbać o odpowiednie warunki panujące w kuchni. Jako fachowcy z 20-letnim doświadczeniem oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej przeznaczonej do lokali gastronomicznych. Zapraszamy do kontaktu!