Teknikon Rekuperacja
  • Doradztwo techniczne: 508 314 835

01

REKUPERACJA

Teknikon Klimatyzacja
  • Doradztwo techniczne: 508 314 835

02

KLIMATYZACJA

Teknikon Wentylacja
  • Doradztwo techniczne: 508 314 835

03

TYM SIĘ ZAJMUJEMY

SKLEP INTERNETOWY

Doradztwo techniczne: 508 314 835

Co obejmuje prawidłowy montaż klimatyzarora:

Niby prosta rzecz, a jak wielu instalatorów tego nie wykonuje. Dlaczego? …… z pośpiechu i byle szybko. Jakie mogą być tego skutki? …..krótsza żywotność urządzenia.

Czytaj dalej

Na co zwrócić uwagę przy użytkowaniu klimatyzatora w zimie

Zima przed nami i czas załączyć klimatyzator do grzania. Podczas szkoleń obsługi klientów, po uruchomieniu klimatyzatorów domowych ,…. jak i telefonów jakie odbieramy wydawało by się z prostymi pytaniami.

Czytaj dalej
LG
Sevra
Toshiba
Auux

Nowoczesne systemy klimatyzacji od najlepszych producentów

Jeśli szukasz doświadczonych fachowców, którzy specjalizują się w przeprowadzaniu inwestycji związanych z montażem klimatyzacji – jesteś w dobrym miejscu. W TEKNIKON świadczymy usługi m.in. z zakresu montażu instalacji klimatyzacyjnych w różnego typu obiektach np. zakładach przemysłowych, mieszkaniach w stanie deweloperskim, biurowcach, obiektach rekreacyjnych i gastronomicznych czy budynkach instytucji użyteczności publicznej.

SEVRA, TOSHIBA, LG czy AUX – klimatyzatory warte polecenia

Oferujemy niezawodne systemy klimatyzacyjne pochodzące od sprawdzonych producentów takich jak SEVRA, TOSHIBA, LG czy AUX. Doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiedniego rozwiązania dopasowanego do potrzeb danej inwestycji, tak aby klimatyzacja była maksymalnie komfortowa i idealnie spełniała swoją funkcję. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybkie terminy realizacji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

TEKNIKON – specjaliści od montażu klimatyzacji i nie tylko!

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – pomożemy wybrać system klimatyzacyjny, który jest energooszczędny, zapewnia pełen komfort nawiewu chłodnego lub ogrzanego powietrza, a do tego cicho pracuje. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – do kontaktu.