Teknikon Rekuperacja
  • Doradztwo techniczne: 508 314 835

01

REKUPERACJA

Teknikon Klimatyzacja
  • Doradztwo techniczne: 508 314 835

02

KLIMATYZACJA

Teknikon Wentylacja
  • Doradztwo techniczne: 508 314 835

03

TYM SIĘ ZAJMUJEMY

SKLEP INTERNETOWY

Doradztwo techniczne: 508 314 835

Co obejmuje prawidłowy montaż klimatyzarora:

Niby prosta rzecz, a jak wielu instalatorów tego nie wykonuje. Dlaczego? …… z pośpiechu i byle szybko. Jakie mogą być tego skutki? …..krótsza żywotność urządzenia.

Czytaj dalej

Na co zwrócić uwagę przy użytkowaniu klimatyzatora w zimie

Zima przed nami i czas załączyć klimatyzator do grzania. Podczas szkoleń obsługi klientów, po uruchomieniu klimatyzatorów domowych ,…. jak i telefonów jakie odbieramy wydawało by się z prostymi pytaniami.

Czytaj dalej
LG
Sevra
Toshiba
Auux

Nowoczesne systemy klimatyzacji od najlepszych producentów

Jeśli szukasz doświadczonych fachowców, którzy specjalizują się w przeprowadzaniu inwestycji związanych z montażem klimatyzacji – jesteś w dobrym miejscu. W TEKNIKON świadczymy usługi m.in. z zakresu montażu instalacji klimatyzacyjnych w różnego typu obiektach np. zakładach przemysłowych, mieszkaniach w stanie deweloperskim, biurowcach, obiektach rekreacyjnych i gastronomicznych czy budynkach instytucji użyteczności publicznej.

SEVRA, TOSHIBA, LG czy AUX – klimatyzatory warte polecenia

Oferujemy niezawodne systemy klimatyzacyjne pochodzące od sprawdzonych producentów takich jak SEVRA, TOSHIBA, LG czy AUX. Doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiedniego rozwiązania dopasowanego do potrzeb danej inwestycji, tak aby klimatyzacja była maksymalnie komfortowa i idealnie spełniała swoją funkcję. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybkie terminy realizacji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

TEKNIKON – specjaliści od montażu klimatyzacji i nie tylko!

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – pomożemy wybrać system klimatyzacyjny, który jest energooszczędny, zapewnia pełen komfort nawiewu chłodnego lub ogrzanego powietrza, a do tego cicho pracuje. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – do kontaktu.

Klimatyzacja w Twoim domu na co dzień

W wielu domach klimatyzacja to już dziś norma. Nowoczesne urządzenia idealnie sprawdzają się zarówno latem, kiedy trzeba nieco ochłodzić atmosferę, jak i zimą, gdy są dodatkowym wsparciem dla sprzętów grzewczych. W ofercie naszej firmy Klienci znajdą klimatyzatory renomowanych producentów wzbogacone o inteligentne systemy regulacji temperatury. Dzięki ich stosowaniu cała rodzina może oddychać świeżym, zdrowym i pozbawionym alergenów powietrzem.

Nowoczesna klimatyzacja — Kraków-Nowa Huta i okolice

Doskonale wiemy, że komfort termiczny zapewniony przez klimatyzację, jest pierwszym krokiem do lepszego funkcjonowania organizmu na co dzień. Dlatego też dostarczamy Klientom nowoczesne klimatyzatory renomowanych marek. Wykwalifikowany zespół specjalistów zamontuje je w Twoim domu i przeszkoli z obsługi, abyś mógł w pełni korzystać ich działania. Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy w następujących lokalizacjach:

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.