Teknikon Rekuperacja
  • Doradztwo techniczne: 508 314 835

01

REKUPERACJA

Teknikon Klimatyzacja
  • Doradztwo techniczne: 508 314 835

02

KLIMATYZACJA

Teknikon Wentylacja
  • Doradztwo techniczne: 508 314 835

03

TYM SIĘ ZAJMUJEMY

SKLEP INTERNETOWY

Doradztwo techniczne: 508 314 835

Suche powietrze przy rekuperacji

Często, właściwie z mojego doświadczenia w 70-ciu % Klienci jako jeden z argumentów przeciw stosowaniu rekuperacji wskazują zbyt suche powietrze.

Czytaj dalej

Wykonanie instalacji rekuperacji w zamieszkałym już domu. Czy się da?

Oczywiście że tak!. Da się, czemu nie. Wszystko zależy od pomysłowości wykonawcy, chęci, możliwości technicznych domu, jak i ewentualnej zgody właściciela na jakieś ustępstwa, ale to cena wykonania instalacji po wykończeniu domu. Z tym trzeba się liczyć.

Czytaj dalej

Zostawiać przepusty pod wentylacje w płycie czy wiercić później? Co wybrać w trakcie budowy domu. Polecam…później. Czemu?

Na etapie budowy domu często Inwestorzy maja dylemat czy zostawiać przepusty do nawiewników w każdym pokoju i pionów czy wiercić w późniejszym etapie.

Czytaj dalej

Instalacja rekuperacji na rurach PE-FLEX ? Gdzie montować, a gdzie nie?

Generalnie rury PE-FLEX weszły w łaskę klientów parę lat wstecz, są dość popularne i powszechnie stosowane, jednak nie wszędzie należy je stosować z punktów praktycznych….

Czytaj dalej

7 porad rekuperacja czy wentylacja grawitacyjna

Rekuperacja czy wentylacja grawitacyjna? Co wybrać przy budowie domu. Wady i zalety rekuperacji a wentylacji grawitacyjnej. Koszty rekuperacji i wentylacji grawitacyjnej. 7 porad do przemyślenia.

Czytaj dalej

Na czym polega rekuperacja

Całkowita ilość powietrza wpływająca do budynku w danej chwili musi być równa ilości powietrza usuwanej z budynku. Tak jest zawsze, niezależnie od tego czy jest to grawitacja czy rekuperacja. Przy systemie grawitacyjnym dzieje się taka wymiana niekontrolowanie, a o komforcie i oszczędności energii cieplnej można całkowicie zapomnieć. Zwłaszcza zimą...

Czytaj dalej

Czy wymiennik obrotowy jest awaryjny? Prawda czy nie?

Nieprawda i mit! Pisze jako praktyk. Rekuperator z wymiennikiem obrotowym ma więcej pozytywów niż negatywów w swojej istocie.

Czytaj dalej

Rekuperacja do domu – oferta dla Klientów z Krakowa

Skuteczna wentylacja to podstawa dobrze zaprojektowanego budynku. Szczelna stolarka okienna i chęć ograniczenia strat ciepła postawiły przed budownictwem energooszczędnym spore wyzwanie. Jak prawidłowo filtrować powietrze bez generowania deficytu ciepła? Z pomocą przyszła rekuperacja – idealne rozwiązanie do domu prywatnego, a także budynków użyteczności publicznej. Zachęcamy Klientów z Krakowa do kontaktu!

Przegląd najlepszych rekuperatorów dla mieszkańców Krakowa i okolic

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, do montowania instalacji rekuperacyjnej wykorzystujemy tylko sprzęt od sprawdzonych producentów. Dla Klientów z Krakowa oraz okolic przygotowaliśmy przegląd rekuperatorów, aby przybliżyć specyfikację wybranych modeli. Sprzedajemy urządzenia różnych, dobrych marek, uznanych na rynku wentylacyjnym. Dla nas liczy się jakość!

Wydajna rekuperacja do domu – postaw na doświadczenie specjalistów z Krakowa

Naszym Klientom z Krakowa oferujemy rekuperację do domu bazującą na urządzeniach różnych Producentów. Skuteczny system wentylacji z odzyskiem ciepła powinien być dostosowany do indywidualnych cech budynku i potrzeb jego przyszłych użytkowników. Już na etapie projektu warto wybrać odpowiedni sprzęt, stąd tak istotny jest dobór elementów instalacji przez specjalistów. Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami!

Rekuperacja — postaw na rozwiązanie cieszące się pozytywnymi opiniami!

Wentylowanie wnętrza mieszkania, domu czy innego rodzaju budynków wiąże się z utratą ciepła. Wpuszczając przez okno do środka świeże powietrze, wypuszczamy na zewnątrz nagromadzone do tej pory ciepło. To w konsekwencji generuje zdecydowanie większe koszty ogrzewania. Jak więc zadbać o filtrację powietrza, nie narażając się na wysokie rachunki? Odpowiedzią jest rekuperacja, o której opinie użytkowników są potwierdzeniem skuteczności jej działania.

Rekuperacja — Skawina, Wieliczka i okolice

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi, wykorzystując urządzenia wyłącznie od renomowanych producentów. Zapewniamy fachowy montaż rekuperacji w prywatnych domach, firmach bądź budynkach użyteczności publicznej na terenie takich miejscowości jak Proszowice, Wieliczka czy Skawina. Współpracując z nami, możesz liczyć na doradztwo w wyborze rekuperatora oraz sprawną instalację. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!