Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji wentylacji mechanicznej, min. w budynkach biurowych, przemysłowych, gastronomicznych jak i innych użyteczności publicznej. Dostosowujemy lokale do potrzeb, w wentylacje mechaniczną z odzyskiem ciepła, nawiewno-wywiewną, jak i inne urządzenia wg zlecenia.
Wykonujemy różne rodzaje wentylacji, od wentylacji bytowej po duże systemy wentylacyjne w biurach. Izolacje armaflexem, wełną mineralną, itp.
Wykorzystując lata doświadczenia, gwarantujemy, że swoje zlecenia wykonamy solidnie i profesjonalnie, z dbałością o wysoką jakość wykonania instalacji. Czysto i z estetycznymi normami zachodnimi.
Nasze zadana wykonujemy z wykorzystaniem najnowszych narzędzi, dbając jednocześnie i przestrzegając bezpieczeństwa w pracy naszych pracowników.
Zapraszamy do współpracy.

Nasze zaangażowanie i indywidualne podejście Was miło zaskoczy.
Dobrze, czysto i profesjonalnie.
Twoje zlecenie, nasze zadanie.

Wentylacja mechaniczna to proces wymiany zużytego powietrza na świeże nawiewane z zewnątrz. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) to najnowocześniejszy rodzaj wentylacji. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowaną wymianę powietrza w pomieszczeniach niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Wentylacja z odzyskiem ciepła to również sposób na oszczędność na ogrzewaniu, a także skuteczne usuwanie z powietrza alergenów czy zanieczyszczeń smogowych. Montaż wentylacji mechanicznej, w której centrala wentylacyjna, zwana rekuperatorem jest najważniejszym elementem urządzenia, zalecany jest szczególnie w budynkach o grubej warstwie ocieplenia ścian czy dobrze zaizolowanym fundamencie – zarówno w domach jednorodzinnych, biurowcach, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Montaż kanałów wentylacyjnych to nieodzowna część branży!

W naszej firmie zajmujemy się adaptacją lokali w niezawodne wentylacje. Wykonujemy montaż instalacji w budynkach przemysłowych, gastronomicznych czy obiektach biurowych. W zależności od potrzeb oraz możliwości danego obiektu montujemy różne rodzaje wentylacji. Działamy szybko i skutecznie na terenie całego Krakowa oraz okolicznych miejscowości. Chcesz poznać szczegóły? – zapraszamy do kontaktu.