Co obejmuje prawidłowy montaż klimatyzarora:

Niby prosta rzecz, a jak wielu instalatorów tego nie wykonuje. Dlaczego? …… z pośpiechu i byle szybko. Jakie mogą być tego skutki? …..krótsza żywotność urządzenia.

Na co zwrócić uwagę przy użytkowaniu klimatyzatora w zimie

Zima przed nami i czas załączyć klimatyzator do grzania. Podczas szkoleń obsługi klientów, po uruchomieniu klimatyzatorów domowych ,…. jak i telefonów jakie odbieramy wydawało by się z prostymi pytaniami.

Systemy klimatyzacji do domów jednorodzinnych i mieszkań

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem małych i średnich instalacji klimatyzacji na bazieklimatyzatorów MULTI SPLIT, VRV, SPLIT dla domów i mieszkań. Chłodzenie czy ogrzewanie pomieszczeń z wykorzystaniem pomp ciepła to standard w dzisiejszym budownictwie, a na pewno nie można o tym zapomnieć w budownictwie 2022 roku. To doradzamy, podpowiadamy, polecamy i w tym się specjalizujemy.

Panasonic, Toshiba, LG, Gree, AUX – klimatyzatory

Oferujemy systemy klimatyzacyjne marek Toshiba, Panasonic, LG, Gree czy AUX, sprawdzone i na każdą kieszeń. Doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Energooszczędne, ciche czy standardowe klimatyzatory – dopasowanego do potrzeb Klienta. Zapewniamy fachową obsługę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla naszych klientów.

Jaki klimatyzator jest dobry?

W temacie działania wiemy naprawdę dużo. Bazując na 20 letnim doświadczeniu w branży klimatyzacji, wiedzę czerpiemy z danych technicznych i przede wszystkim z doświadczenia na montażu. To się liczy. Dlatego doradzamy trafnie, pokazując klientowi plusy i minusy każdego rozwiązania, nie jako producent, ale jako wykonawca od strony Klienta. Tego, który nam zaufa. Tego zaufania nie zmarnujemy.

Wybierz Wykonawcę cieszącego się pozytywnymi opiniami klientów!

Odpowiedzią są pozytywne opinie użytkowników i potwierdzenia dobrze wykonanej roboty. Dziękujemy. Dla Klientów to wystarczający wskaźnik.

Montaż klimatyzacji – nasz zasięg działania

Zapewniamy fachowy montaż klimatyzacji w prywatnych domach, firmach bądź budynkach użyteczności publicznej na terenie całej małopolski, świętokrzyskiego, śląskiego oraz takich miejscowości jak Kraków, Wieliczka, Bochnia, Miechów, Olkusz, Nowy Targ, Skawina, Busko Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz, Węgrzce, Skała, Zielonki, Brzesko Okocim.

Zapraszam Właściciel. Marcin