Masz zapytanie i potrzebujesz wyceny? Zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

…lub wyślij formularz z zapytaniem

     “Do każdej oferty podchodzę profesjonalnie, skrupulatnie i dokładnie… i tak, jak gdybym wykonywał to dla siebie. Najlepiej i dobrze, indywidualnie pod Klienta …..

     Ale by oferta była trafiona i wykonana pod konkretnego Klienta muszę mieć,… i o to proszę – o maximum informacji, łącznie z informacją w jaką półkę cenową urządzeń zarówno klimatyzatorów czy rekuperatora celujemy, tzn niską, średnią czy wyższą. Tylko wtedy Państwo będą zadowoleni i tylko wtedy dobrze wybierzemy. Na tym mi zależy….i zakładam że Państwu też. Rzetelne.”

  Marcin Czajka

  UPRAWNIENIAICERTYFIKATY

  urzad-dozoru

  Certyfikacja Urzędu Dozoru Technicznego potwierdzająca kwalifikacje personelu oraz uprawnienie firmy TEKNIKON do wszelakich prac jak i sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych.

  f-gaz

  Certyfikacja potwierdzająca kwalifikacje monterów do wykonywania wszelakich prac serwisowo montażowych urządzeń klimatyzacyjnych.

  sep1

  Uprawnienia Elektryczne i Energetyczne potwierdzająca kwalifikacje personelu oraz uprawnienia firmy TEKNIKON do wykonywania prac w tych branżach.

  OPINIEKLIENTÓW

  Monika KliszczyńskaMonika Kliszczyńska
  12:43 27 Jan 23
  Firmę TEKNIKON do montażu klimatyzatorów zatrudniałam dwukrotnie. Za każdym razem prace były rozpoczynane terminowo i zakończone także w terminie.Pan Marcin Czajka prowadzi swoją firmę z niezwykłą starannością, dbałością o dobre imię i szeroko rozumiany - interes Klienta.Wszystkie etapy pracy wykonywane są spójnie z logistycznym prowadzeniem realizacji.Praca przebiega zgodnie z wiedzą merytoryczną, rzetelnie, uczciwie i solidnie.Podkreślenia wymaga również konkurencyjna cena !!!Każdy, kto szuka Wzorowego Wykonawcy - w ciemno niech wybiera TEKNIKON z panam Marcinem Czajka na czele !!!!
  Justyna JanissekJustyna Janissek
  19:09 25 Jan 23
  Polecam firmę Teknikon.Instalacja rekuperacji zainstalowana prosto, czysto i starannie. Ekipa wykonała temat bezproblemowo w 2 dni, a Pan Marcin bardzo konkretnie wyjaśnił wszystkie zawiłości rekuperacji, plusy i minusy ulokowania rekuperatora, jak i jego wybór.Czekamy na uruchomienie ...., ale to po wykończeniu domu. Na razie5+
  Marek SusMarek Sus
  18:17 09 Jan 23
  W pełni polecam Pana Marcina oraz firmę Teknikon. Panowie wykonywali u mnie instalację rekuperacji wraz z montażem rekuperatora. Profesjonalnie i terminowo wykonane zlecenie w uzgodnionej cenie mimo, że momentami trzeba było się dostosowywać do postępu prac po stronie dewelopera.Jednak co ważniejsze, po jakimś czasie w rekuperatorze wystąpiła usterka techniczna. Ot złośliwość rzeczy martwych. Firma Teknikon bez problemu przystąpiła do naprawy gwarancyjnej i wymiany sprzętu usuwając usterkę. Niby tak zawsze powinno być, ale rzeczywistość bywa różna i często z "firmami" i wykonawcami jest dobrze dopóki nic się nie dzieje.Jeszcze raz polecam.
  Piotr BPiotr B
  09:40 04 Aug 20
  Serdecznie polecam Pana Marcina, instalacja wykonana rzetelnie, sprawnie, bez problemów, z uśmiechem na twarzy - pomimo wymyślanych na poczekaniu przeze mnie trudności ;).Kontakt przed montażem na najwyższym poziomie, Pan Marcin odpowie na wszystkie pytania i profesjonalnie doradzi, konkurencja ma się od kogo uczyć.
  js_loader

  PORTFOLIOPDF

  JAKDOJECHAĆMAPS