Zobacz, czego możesz
od nas oczekiwać.

biuro@teknikon.pl 508-314-835

urzad-dozoru

Certyfikacja Urzędu Dozoru Technicznego potwierdzająca kwalifikacje personelu oraz uprawnienie firmy TEKNIKON do wszelakich prac jak i sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych.

f-gaz

Certyfikacja potwierdzająca kwalifikacje monterów do wykonywania wszelakich prac serwisowo montażowych urządzeń klimatyzacyjnych.

sep1

Uprawnienia Elektryczne i Energetyczne potwierdzająca kwalifikacje personelu oraz uprawnienia firmy TEKNIKON do wykonywania prac w tych branżach.

O Nas

Czym się zajmujemy:

  • montażem REKUPERACJI
  • montażem KLIMATYZACJI
  • montażem WENTYLACJI MECHANICZNEJ
  • OBSŁUGĄ TECHNCZNĄ BUDYNKÓW z zakresu wentylacji i klimatyzacji

Dlaczego warto z nami współpracować:

  • bo zależy nam na dobrym wykonaniu zlecenia,
  • bo prace wykonujemy z wysokimi standardami,
  • bo dbamy o czystość i estetykę prac,
  • bo podchodzimy do klienta indywidualnie,
  • mamy wszystkie wymagane kwalifikacje,
  • bo mamy duże 20 letnie doświadczenie.

 

Właściciel

Opinie

“Firmę Teknikon znaleźliśmy przez opinię w necie. Potrzebowaliśmy wymienić 10-letnią rekuperację, która przestała działać i nie mieliśmy wentylacji w domu. Kontakt z Panem Marcinem jest perfekcyjny – przyjechał, zobaczył i złożył ofertę. Stara centrala nie nadawała się do naprawy z uwagi na przeskok technologiczny, więc zaproponował urządzenie, dopasowane wymiarami do ograniczonej przestrzeni, a dodatkowo posiadające możliwość podłączenia okapu kuchennego. Pan Marcin zauważył również brak otworów wentylacyjnych w drzwiach, co uzupełniliśmy we własnym zakresie. Montaż sprzętu odbył się bardzo sprawnie, kanały zostały doskonale zaizolowane i zostaliśmy poinstruowani o obsłudze. Pan Marcin ma bardzo rzeczowe podejście, szeroką wiedzę i chęci do znalezienia optymalnego rozwiązania, a wszystko z uśmiechem na twarzy i bez narzekania na poprzedników. Polecamy z całym przekonaniem!”

Bożena K-Ś

“Dziękuję za rzetelne zrealizowanie obydwu zleceń – rekuperacji i klimatyzacji, i cierpliwość przy szukaniu optymalnego rozwiązania. Sposób przeprowadzenia prac w zamieszkałym domu ujął nas wszystkich i dlatego polecam firmę Teknikon zwłaszcza tym, którzy chcą zmodernizować domy zbudowane w starszych technologiach, domy zamieszkałe. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac i bardzo dziękuję za nie i za całą współpracę. Będziemy promować Państwa firmę i przekazywać znajomym kontakt do Państwa. Życzę dalszego rozwoju firmy i zbudowania mocnej marki na rynku”

Pan Ryszard

“Serdecznie polecam firmę Teknikon, instalacja wykonana rzetelnie, sprawnie, bez problemów, z uśmiechem na twarzy – pomimo wymyślanych na poczekaniu przeze mnie trudności ;). Kontakt przed montażem na najwyższym poziomie, Pan Marcin odpowie na wszystkie pytania i profesjonalnie doradzi, konkurencja ma się od kogo uczyć.”

Piotr B

„Z pełnym przekonaniem polecam firmę TEKNIKON. Pełen profesjonalizm, doradztwo a przede wszystkim rzetelność i uczciwość. Pan Marcin jako jedyny był wstanie poradzić sobie z instalacją rekuperatora w moim domu (bardzo duża antresola i wysokie pomieszczenia). Jestem pod wielkim wrażeniem całokształtu. Szczerze polecam.”

Paweł C.

„Polecam Firmę TEKNIKON. Pełny profesjonalizm. Zadanie wykonane szybko, sprawnie i fachowo. Kontakt wzorcowy. Jesteśmy zadowoleni z wykonanego zlecenia montażu wentylacji mechanicznej i polecamy innym.”

Zbynek

„Chciałbym polecić wszystkim firmę TEKNIKON jako wykonawcę rekuperacji !!! Podczas pierwszej wizyty w moim domu bardzo pozytywnie odebrałem ilość propozycji rozwiązań jakie Pan Marcin przedstawił, dotyczących różnych materiałów, rozłożenia tras instalacji itp. Instalacje wykonane zostały potem dokładnie tak jak wg schematu i tak, jak to sobie wyobrażałem. Super ekipa, Panowie przesympatyczni i bardzo kulturalni.:-) Naprawdę z czystym sumieniem polecam.”

Stefan Żbik

“Muszę podzielić się na forum opinia o firmie Teknikon – oczywiście bardzo pozytywną. znalazłem Pana Marcina w necie i przedstawiłem jaki mam problem: nieskończona instalacja klimy przez poprzedniego instalatora. Pan Marcin od początku podszedł do tematu profesjonalnie: poprosił o zdjęcia tego co jest, następnie podjechał i już na miejscu ocenił błędy poprzednika – bez narzekania – i zaproponował rozwiązanie. zależało mi na czasie i to też uwzględnił P. Marcin po 2 dniach nowa klima działa. podsumowanie: szybko, czysto, fachowo, bez problemów. i jeszcze dodam: po zakończeniu instalacji P. Marcin także jest dostępny. musiałem jeszcze 2 razy skonsultować coś z zakresu klimatyzacji i zawsze miał czas i odbiera od pierwszego dzwonka. pozdrawiam i polecam!!!!!!!!!”

Pan Roman S.

“Polecam firmę Teknikon. Przede wszystkim zaoferowana cena była uczciwie skalkulowana. Podczas wizyty doradzono mi optymalne miejsca montażu z punktu widzenia użytkownika. Doradzono mi też co do walorów estetycznych gdzie użyć koryt kablowych a gdzie kuc ścianę. Z efektu finalnego jestem bardzo zadowolony. Przy montażu używano profesjonalnych narzędzi i zabezpieczono meble w pokoju. Podsumowując – TAK, poleciłbym przyjacielowi :)”

Pan Grzegorz

“Serdecznie polecamy montaż klimatyzacji w tej firmie. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, bardzo sprawnie i szybko przebiega sam proces montażu. Bardzo rzeczowe podejście do sprawy. Z czystym sumieniem polecamy w 100%. Super ekipa ????????????”

Pan Bartłomiej

“Polecam!. Profesjonalna obsługa oraz wyjątkowa dbałość o pozostawiony po montażu porządek i to wszystko za naprawdę rozsądną cenę.”

Konstanty